2005-08-25 08:28:17• hírek • Szatmár.ro

Nem sikerült a csoda

A Manchester United a Puskás Ferenc Stadionban is 3-0 arányban verte a Loki csapatát.

Bár sokan még titkon a továbbjutásban is reménykedtek, még egy "nyavalyás" döntetlen sem jött össze. A debreceniek a mezőnyben egyenrangú ellenfélnek bizonyultak ugyan, ez azonban kevésnek bizonyult szerda este. Az első játékrész elején Sándor és Dombi is elpuskázott egy-egy ziccert, Heinze (képünkön) azonban nem volt ilyen kegyes és vezetéshez juttatta az MU-t. A második félidőben Heinze fejelt még egyet, majd Richardson állította be a 3-0-ás végeredményt. Így a Manchester a BL-ben, a Loki az UEFA Kupa első körében folytatja.